shapka_foto_1.jpg  

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Аргонно-дугове зварювання дисків

Аргонно-дугове зварювання дисківБагато автомобілістів, особливо жіноча половина, думають, що автомобільні диски дуже міцні і стійкі до всіляких нерівностей на дорозі. Але це невірно. При недбалій експлуатації автомобіля на нерівних дорогах і з великою швидкістю, можливі пошкодження, порушення геометрії дисків. Також можуть утворюватися тріщини і розриви дисків, особливо це стосується литих дисків. Для видалення розривів і тріщин застосовується аргонно-дугове зварювання дисків (Київ).

Аргонно-дугове зварювання дисків (Київ) досить затребувана послуга. Якість виконання зварювання залежить від багатьох факторів а, перш за все, від обладнання, з яким виконуються зварювальні роботи і від якості аргону. У компанії ТОП Грація аргонно-дугове зварювання дисків (Київ) виконується італійським зварювальним пристроєм Telwin високої потужності, який дозволяє якісно проварювати диск в місцях товщиною понад 20 мм.

Аргонно-дугове зварювання дисків (Київ) дуже тонке і кропітке заняття, вимагає знання справи і великого досвіду роботи з алюмінієм. Кваліфіковані фахівці нашої компанії якісно виконають зварювальні роботи різних деталей (від всіляких трубок радіаторів і кондиціонерів до корпусів коробок, картерів, автомобільних дисків, кронштейнів, елементів підвіски).

Приклад нашої роботи

До ремонту

сварка дисков аргоном киев

Після ремонту

Аргонно-дуговая сварка дисков киев

Вартість послуги аргонно-дугове зварювання дисків *

Послуга Ціна (грн.)
1 Аргонно-дугове зварювання дисків (1 см) 150 (+50 грн. кожен наступний см)
2 Виїзд шиномонтажу в межах києва (день / ніч) 150/250
3 Виїзд шиномонтажу за межі Києва +10 грн./км
 

* У вартість аргонно-дугового зварювання дисків не входять шиномонтажні роботи і розбирання дисків

Телефонуйте нам і ми заваримо кожен пошкоджений міліметр Вашого диска!

(067) 545-11-77
Форма зворотного зв'язку