shapka_foto_1.jpg   

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Зарядка акумулятора автомобіля

Зарядка акумулятора автомобіляЯк правило, з проблемою розрядження акумулятора стикалися багато власників автотранспорту при спробі запуску двигуна. Найчастіше дана проблема виникає під час холодів, так як на морозі акумулятор розряджається швидше. Також не виняткові випадки, коли ми забуваємо відключити обладнання машини (радіо, фари, світло в салоні) і залишаємо його в робочому стані на довгий час, наслідком чого стає замовлення послуги зарядка акумулятора автомобіля (Київ).

При виникненні даної проблеми, а це виявляється, як правило, в ранковий час на парковці, автовласник намагається прикурити автомобіль, попросивши в люб'язності сусіда по стоянці або проїжджаючого водія. Але і в цьому випадку є одне «АЛЕ»! Запуск двигуна автомобіля при розрядці акумулятора, необхідно здійснювати дуже акуратно! Недбале поводження з електричним струмом може давати збої електроніці автомобіля, а в гіршому випадку може виникнути пожежа.

Ми рекомендуємо не ризикувати своїм автомобілем, а замовити послугу зарядка акумулятора автомобіля (Київ). Навчені фахівці дадуть рекомендації або усунуть Вашу проблему. Для цього використовується спеціальний пуско-зарядний пристрій на 12В / 24В, який здатний запустити двигун навіть великотоннажної вантажівки. Важливо знати, зарядка акумулятора автомобіля (Київ) може увінчатися успіхом тільки тоді, коли розрядка сталася від сильного морозу при температурі -10 º і нижче, або ж Ви забули включеними радіо, фари, світло в салоні, або всю ніч працювала сигналізація автомобіля. При інших причинах розрядки акумулятора, швидше за все причина в електроніці, і даною послугою скористатися не можна.

Вартість послуги зарядка акумулятора і запуск двигуна

Послуга Вартість, грн
Виклик шиномонтажу
Вдень (08.00-20.00) 200
Увечері (20.00-23.00) 300
Мінімальне замовлення
Вдень (08.00-20.00) 400
Увечері (20.00-23.00) 500
Виклик шиномонтажу за межі Києва
Від КП Києва плюс 15 грн / 1 км до вартості виклику
Запуск двигуна автомобіля
Легковий автомобіль від 200
Вантажний автомобіль від 300

Замовляйте послугу зарядка акумулятора і запуск двигуна (Київ)!
(067) 545-11-77
Форма зворотного зв'язку