shapka_foto_1.jpg  

УКР РУС

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ

вулканізація індустріальних шин

ремонт індустріальних та сільськогосподарчих шинШини, які використовуються на спеціальній та сільськогосподарській техніці, схильні до високих навантажень, а експлуатація техніки в особливих умовах бездоріжжя збільшує можливість пошкодження шин. Технологічно правильний ремонт індустустріальних та сільськогосподарських шин, подовжує термін їх експлуатації та надає можливість керівнику зекономити десятки тисяч гривень на закупівлі нових шин.

Наша компанія виконує ремонт індустріальних та сільськогосподарських шин, використовуючи технологію TAP RAP. На сьогодні - це єдина в сучасному світі технологія, яка дозволяє виконати ремонт індустріальних та сільськогосподарських шин з доволі складними пошкодженнями методом гарячої вулканізації. Згідно цієї технології усі пошкоджені сталеві нитки каркасу на боковій частині шини, а також - на протекторній, підлягають заміні на нові. Це надає широкі можливості для ремонту шин навіть при дуже складних пошкодженнях.

В залежності від розміру порізу чи пошкодження, ремонт індустріальних та сільськогосподарських шин, складе від 5 до 20 відсотків вартості нової шини.

Вулканізація індустріальних та сільськогосподарських шин

вулканізація індустріальних шинремонт бокового порізу сільськогосподарських шинремонт бокового порізу сільськогосподарських шин
вулканізація сільськогосподарських шинвулканізація бокового порізу шинремонт сільськогосподарських шин

Рятуйте техніку, економте на придбанні дорогих шин! Замовляйте в нас ремонт індустріальних та сількогосподарських шин методом гарячої вулканізації!

Ми відновимо будь-яке пошкодження! Телефонуйте!

(067) 545-11-77

Форма зворотного зв'язку