shapka_foto_1.jpg  

УКР РУС

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

зварювання дисків

Аргонно-дугове зварювання дисківБагато автомобілістів, особливо жіноча половина, думають, що автомобільні диски дуже міцні і стійкі до всіляких нерівностей на дорозі. Але це невірно. При недбалій експлуатації автомобіля на нерівних дорогах і з великою швидкістю, можливі пошкодження, порушення геометрії дисків. Також можуть утворюватися тріщини і розриви дисків, особливо це стосується литих дисків. Для видалення розривів і тріщин застосовується аргонно-дугове зварювання дисків (Київ).

Аргонно-дугове зварювання дисків (Київ) досить затребувана послуга. Якість виконання зварювання залежить від багатьох факторів а, перш за все, від обладнання, з яким виконуються зварювальні роботи і від якості аргону. У компанії ТОП Грація аргонно-дугове зварювання дисків (Київ) виконується італійським зварювальним пристроєм Telwin високої потужності, який дозволяє якісно проварювати диск в місцях товщиною понад 20 мм.

Аргонно-дугове зварювання дисків (Київ) дуже тонке і кропітке заняття, вимагає знання справи і великого досвіду роботи з алюмінієм. Кваліфіковані фахівці нашої компанії якісно виконають зварювальні роботи різних деталей (від всіляких трубок радіаторів і кондиціонерів до корпусів коробок, картерів, автомобільних дисків, кронштейнів, елементів підвіски).

Приклад нашої роботи

До ремонту

сварка дисков аргоном киев

Після ремонту

Аргонно-дуговая сварка дисков киев

Вартість послуги аргонно-дугове зварювання дисків *

Послуга Вартість, грн
Виклик шиномонтажу
Вдень (08.00-21.00) 500
Увечері (21.00-24.00) 500
Мінімальне замовлення
Вдень (08.00-21.00) 1000
Увечері (21.00-24.00) 1000
Виклик шиномонтажу за межі Києва
Від КП Києва плюс 40 грн / 1 км до вартості виклику
Аргонно-дугове зварювання
Зварювання диску 400 грн / 1 см (+200 грн кожний наступний см
 

* У вартість аргонно-дугового зварювання дисків не входять шиномонтажні роботи і розбирання дисків

Телефонуйте нам і ми заваримо кожен пошкоджений міліметр Вашого диска!

(067) 545-11-77
Форма зворотного зв'язку