shapka_foto_1.jpg  

УКР РУС

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Шиномонтаж легкових автомобілів

Шиномонтаж легкових автомобілівШиномонтаж легкових автомобілів переважно проводять на СТО, де з 9-ти до 6-ти сидить група людей в уніформі і чекає на приїзд клієнта. Ми працюємо по-іншому. Спеціально для автомобілістів Києва і Київської області в будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня виїде машина шиномонтажу для легкового автомобіля. Відповідно до принципів компанії, ми намагаємося обслужити автомобіль клієнта таким чином, щоб це не порушувало його планів дня. Натомість ми отримуємо справедливу винагороду і навіть контракт.

Компанія ТОП Грація відкрита ля повноцінного співробітництва з автопарками м.Києва. Ми готові регулярно перевіряти стан Ваших автомобілів з перевезень вантажів і пасажирів, надавати шиномонтаж. Для легкових автомобілів у нас також є комплекс надання послуг. Кожна машина компанії оснащена шиномонтажними верстатами, балансувальним верстатом і компресором.

На сайті компанії описані всі процедури, які входять до комплексу шиномонтажу легкових автомобілів, а також їх вартість. Ви можете заздалегідь визначити, у скільки обійдеться наш виклик, і встановити різницю в ціні шиномонтажу вантажних і легкових автомобілів від наших фахівців з СТО.

Якщо Ви цінуєте свій час і турбуєтеся про майбутнє, збережіть наш номер і передзвоніть, як тільки знадобиться шиномонтаж до легкового автомобіля. Ми самі приїдемо, зробимо свою роботу за 30 хвилин і так само швидко поїдемо.