shapka_foto_1.jpg  

УКР РУС

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Зняття секреток

Зняття секреток

Останнім часом все більше стала затребувана послуга зняти секретку Київ. І це не просто так. Сучасні автомобілі практично все комплектуються додатковим захистом від угону автомобіля, а саме спеціальними болтами або гайками, закрутити і відкрутити які можливо із застосуванням певних ключів, і називаються вони секретки.

Застосування секреток при прикручуванні колеса, а саме по одній такій «секретці» на одне колесо, дозволяє захистити Ваш автомобіль від крадіжки коліс. Практика нашої роботи в Києві показує, що як мінімум до 5 раз на місяць до нас звертаються з проблемою крадіжки всіх чотирьох коліс з автомобіля. Після звернення клієнта з такою проблемою, ми комплектуємо автомобіль шинами, дисками, болтами і секретками, а також повідомляємо про наявність у нас послуги зняти секретку Київ.

Чому ми так заявляємо? З 100 відсотків наших клієнтів, які замовляють послугу зняти секретку Київ, у 70% - секретка просто загублена, а у решти 30% - проблема пов'язана з поломкою ключа. Щоб піти від цієї проблеми і послуги зняти секретку Київ, дуже важливо звертати увагу і контролювати спеціальний ключ при заміні запаски, а також при виконанні шиномонтажних робіт або сезонного перевзування Вашого автомобіля на СТО або шиномонтажі.

Але якщо все ж Вам потрібна наша послуга зняти секретку Київ, наші фахівці все зроблять швидко і акуратно, не залишивши ні найменшої подряпини на дисках Ваших коліс. Вартість видалення секреток залежить від складності конструкції кріпильних виробів. Зняття секреток (секретних болтів, гайок) з коліс ми виконуємо з виїздом до клієнта.

Вартість послуги зі зняття секреток

Послуга Вартість, грн
Виклик шиномонтажу
Вдень (08.00-21.00) 500
Увечері (21.00-24.00) 500
Мінімальне замовлення
Вдень (08.00-21.00) 1000
Увечері (21.00-24.00) 1000
Виклик шиномонтажу за межі Києва
Від КП Києва плюс 40 грн / 1 км до вартості виклику
Зняття секретних болтів / гайок з колеса (1 шт.)
Зняття секреток від 500 грн

Наші роботи

снять секретку киев открутить секретку киев
выкрутить секретку киев открутить секретный болт киев

Якщо Ви втратили ключ від секретного болта, прикипіли або злизали гайки, без сумнівів, замовляйте нашу послугу!

(067) 545-11-77

Форма зворотного зв'язку