shapka_foto_1.jpg  

УКР РУС

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

вулканізація вантажних шин

vulkanizaciya vantaghnih shinОкрім надання виїзних шиномонтажних послуг для легкового та вантажного транспорту, наша компанія спеціалізується на ремонті шин вантажного транспорту методом горячої вулканізації. Застосування сучасного обладнання та нової технології дозволяє усувати бокові порізи діагональних та радіальних шин не тільки з нейлоновими кордовими нитками, а й металокордом.

Гаряча вулканізація вантажних шин відбувається на вулканізаторі з гнучкими нагрівальними елементами за один етап при температурі 140 градусів та тиску 4 атмосфери. Такий метод дозволяє усунути боковий поріз без пошкодження деформації шини та якісно проварити гумовий шар.

На сучасному обладнанні каліфікованими спеціалістами нашої компанії виконується гаряча вулканізація вантажних шин будь-якої важкості. Гаряча вулканізація вантажних шин є найнадійнішим та найефективнішим способом ремонту бокових порізів. При такому методі досягається найміцніший утворюючий стик гуми, в результаті чого подовжуються експлуатаційні характеристики шини.

Гаряча вулканізація вантажних шин має ряд переваг:

  • після виконання ремонту шини, зберігаються діючі експлуатаційні характеристики;
  • гаряча вулканізація є найміцнішим методом стикування та відновлення гуми;
  • гнучкість та еластичність шини залишається практично початковою.
Багатьма шиномонтажними майстернями гаряча вулканізація вантажних шин виконується застарілими методами, які на сьогодні вже є не ефективні та не технологічні. Застосування більш дешевих вулканізаторів не забезпечує якісне виконання робіт по усуненню бокових порізів.

Гаряча вулканізація вантажних шин
bokoviy poriz vantaghnoi shinigaryacha vulkanizaciya vantaghnoi shini
remont vantaghnoi shini garyachoyu vulkanizacieyuremont bokovogo porizu vantaghnoi shini
Гаряча вулканізація вантажних шин із застосуванням нашої технології забезпечить найякісниший ремонт вашої шини в Україні та продовжить подальший термін її експлуатації!
Телефонуйте нам з будь-якою проблемою!
(067) 545-11-77
Форма зворотного зв'язку