shapka_foto_1.jpg  

УКР РУС

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Послуги шиномонтажу ціни

Послуги шиномонтажу ціниУ столиці України з'явилася нова компанія, готова надавати послуги шиномонтажу. Ціни на всі операції можна побачити на сайті. Ми працюємо цілодобово, з легковим і вантажним автотранспортом.

Телефонуйте і замовляйте наші послуги шиномонтажу. Ціни у нас в рази нижче, ніж у будь-якого столичного СТО. Фахівці компанії змінювати Вам шини, накачають колеса і запустять замерзлий двигун.

У список послуг нашого шиномонтажу за цінами в порядку наростання вказані операції по ремонту шин, дисків та сезонної перевзування. Для вантажних автомобілів і чи громадського транспорту ми також проводимо балансування коліс. Ціни на послуги шиномонтажу також різняться в залежності від часу доби. Ми працюємо в межах області, але вартість роботи буде рости разом з відстанню від міста.

Всього за 30 хвилин ми обслужимо Ваш автомобіль і наведемо його в працездатний стан, приїхавши прямо до місця події або поломки автомобіля за невисокою ціною за послуги шиномонтажу.

Що стосується роботи не на дорозі, співробітники нашої компанії беруться за зварювання і фарбування дисків. Якщо у Вас немає гаража, новенькі шини можна оствлять на зберігання у нас. Ми відкриті для співпраці з автопарками, а також готові надати знижку на ціни по послугах шиномонтажу в Київській області за умови придбання дисків та шин від нас. Зверніть увагу на вихід в продаж автопяток і зробіть подарунок автомобілісту.