shapka_foto_1.jpg  

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Послуги шиномонтажу ціни

Послуги шиномонтажу ціниУ столиці України з'явилася нова компанія, готова надавати послуги шиномонтажу. Ціни на всі операції можна побачити на сайті. Ми працюємо цілодобово, з легковим і вантажним автотранспортом.

Телефонуйте і замовляйте наші послуги шиномонтажу. Ціни у нас в рази нижче, ніж у будь-якого столичного СТО. Фахівці компанії змінювати Вам шини, накачають колеса і запустять замерзлий двигун.

У список послуг нашого шиномонтажу за цінами в порядку наростання вказані операції по ремонту шин, дисків та сезонної перевзування. Для вантажних автомобілів і чи громадського транспорту ми також проводимо балансування коліс. Ціни на послуги шиномонтажу також різняться в залежності від часу доби. Ми працюємо в межах області, але вартість роботи буде рости разом з відстанню від міста.

Всього за 30 хвилин ми обслужимо Ваш автомобіль і наведемо його в працездатний стан, приїхавши прямо до місця події або поломки автомобіля за невисокою ціною за послуги шиномонтажу.

Що стосується роботи не на дорозі, співробітники нашої компанії беруться за зварювання і фарбування дисків. Якщо у Вас немає гаража, новенькі шини можна оствлять на зберігання у нас. Ми відкриті для співпраці з автопарками, а також готові надати знижку на ціни по послугах шиномонтажу в Київській області за умови придбання дисків та шин від нас. Зверніть увагу на вихід в продаж автопяток і зробіть подарунок автомобілісту.