shapka_foto_1.jpg  

УКР РУС

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Вартість послуг шиномонтажу

Вартість послуг шиномонтажуТОП Грація опублікувала вартість послуг шиномонтажу на своєму сайті. Тепер Ви можете визначити, наскільки вигідніше працювати з нами, ніж їхати до СТО.

Наші фахівці надають послуги мобільного шиномонтажу, вартість якого включає різноманітні операції, перераховані в прайсах.

Хочете перестрахуватися і зберегти номер телефону, але не знаєте середню вартість послуг шиномонтажу? Порівняйте наші ціни з будь-якої іншої компанії і сміливо покладайтеся на наш професійний досвід.

Спектр наших послуг не обмежується одним шиномонтажом. Ви можете звернутися до нас, якщо потребуєте зберіганні або ремонті шин. Ми робимо роботу на дисках і продаємо шини. Тим клієнтам, які купили наші шини або диски, ми надаємо послуги шиномонтажу за вартістю в півціни.

Наша компанія працює цілодобово по Києву і області та обслуговує як легкові автомобілі, так і вантажні. У разі непередбаченої поломки наші клієнти дзвонять в будь-який час дня і викликає машину. Ми міняємо шини, підкачує колеса, ремонтуємо порізи шин прямо на місці події, а також надаємо багато інших мобільні послуги шиномонтажу. За вартістю робота фахівців з багаторічним досвідом обходиться в пару сотень гривень, що в рази дешевше, ніж звернення до інших компаній. Більш того, саме ми під'їжджаємо до Вашого автомобіля, а Ви зберігаєте паливо і час на найважливіші речі.

Ми відкриті для постійної співпраці з автопарками, для яких маємо окрему пропозицію по вартості своїх послуг шиномонтажу.